Letecké práce

Technická diagnostika a metrologie

Nabízíme letecké práce se zaměřením na technickou diagnostiku v oborech jako je energetika, stavebnictví, teplárenství a v dalších. Jsme členy Asociace technických diagnostiků České republiky. V oblasti technické diagnostiky jsme realizovali stovky měření a publikovali desítky odborných článků a konferenčních příspěvků. Pracujeme s klasickou RGB kamerou, fotogrammetrickou kamerou a termokamerou.

Precizní zemědělství a lesnictví

Věnujeme se také problematice precizního zemědělství a precizního lesnictví. V těchto oborech spolupracujeme s předními výzkumnými organizacemi v ČR pro které zajišťujeme letecká data i spolupráci na výzkumných projektech. Pracujeme především s multispektrálními daty (stanovení zemědělských indexů), RGB daty a termálními daty z termokamery.

Film, foto a video

Pořizujeme klasické RGB fotografie a videozáznamy pro všechny myslitelné účely.

Prodej dronů

Jsme prodejci dronů. Na eshopu Eko-drony.cz naleznete přehled dronů v naší nabídce. Jedná se zejména o drony DJI a drony Autel. Specializujeme se na drony pro technickou diagnostiku, tj. například na drony s termovizí.

Školení a další služby

Poskytujeme i služby spojené s prodejem dronů, tj. především školení stran legislativy, ale také aplikační školení, která vás seznámí s konkrétními aplikacemi a použitím dronů v této aplikaci. Své zákazníky také v případě zájmu provádíme legislativním procesem i v praxi (získání příslušných povolení atd.).

Nabízíme: letecké práce za využití dronu. Mezi naše obory patří energetika, teplárenství, stavebnictví, věda a výzkum, precizní lesnictví i zemědělství a samozřejmě i klasické služby v oblasti leteckého filmu a videa. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo další informace o naší činnosti.