Kontakt

Telefon: 737 410 213
Email: info@inspektra.cz

 

Společnost

HED Partner, s.r.o.
IČ: 07549261
DIČ: CZ07549261

 

Pobočky

Praha
Brno
Olomouc
Ostrava
Hodonín

 

Letecké práce

Realizujeme letecké práce, tzv. služby s dronem, za využití dronu s příslušnou senzorikou. Mezi naše hlavní obory činnosti patří energetika, teplárenství, stavebnictví, věda a výzkum, precizní lesnictví i precizní zemědělství a samozřejmě i klasické služby v oblasti leteckého filmu a videa. Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného poptávkového formuláře.

Prodej dronů

Jsme prodejci dronů. Na eshopu Eko-drony.cz naleznete přehled dronů v naší nabídce. Jedná se zejména o drony DJI a drony Autel. Specializujeme se na drony pro technickou diagnostiku, tj. například na drony s termovizí.

Školení a další služby

Poskytujeme i služby spojené s prodejem dronů, tj. především školení stran legislativy, ale také aplikační školení, která vás seznámí s konkrétními aplikacemi a použitím dronů v této aplikaci. Své zákazníky také v případě zájmu provádíme legislativním procesem i v praxi (získání příslušných povolení atd.).


Uveďte telefonní číslo, pokud vás můžeme kontaktovat tímto způsobem. Nezapomeňte na editaci předvolby pro telefonní čísla mimo ČR.