Inspekce, mapování a pasportizace budov pomocí dronu

Realizujeme zhotovení kompletní pasportizace budovy jak v rámci fotografií pomocí dronů, typicky za použití DJI Mavic 2 Enterprise Advanced, tak v rámci mračna bodů, typicky s profesionálním dronem DJI M300 RTK a LIDAR DJI Zenmuse L1, je také často poptávanou službou. Poradíme si s náročným terénem i těsným průmyslovým prostředím plným nástrah jak pro let, tak pro letovou elektroniku. Typicky úzké prostory, objekty z oceli či železobetonu, nedostupné místa na střechách atp.

Inspekce a zhotovení protokolu pro výškové budovy a komíny často provádíme pomocí dronů řady DJI M30T, nebo DJI M300 RTK, díky kterým dokážeme vytvořit jak kompletní foto dokumentaci konkrétního místa, tak celého objektu.

Termografická kontrola obvodové obálky budovy

Pomocí dronu s termovizí dokážeme velmi přesně a rychle vyhodnotit stav obvodové obálky budovy (ve smyslu zjednodušené zkoušky s IR kamerou dle technické normy ČSN EN 13187 – Tepelné chování budov – Kvalitativní určení tepelných nepravidelností v pláštích budov – Infračervená metoda). Díky dronům dokážeme obsáhnout velmi rozlehlé průmyslové areály a s potřebným výškovým nadhledem kvalitně zadokumentovat jejich složité střechy.

Zatékání do plochých střech

Podrobnější popis problematiky zatékání do plochých střech naleznete v rámci popisu naší služby Inspekce zatékání do plochých střech. Problematika zatékání do plochých střech je natolik častá a služba poptávaná, že jsme pro ní vyčlenili samostatnou sekci.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku

Nabízíme: letecké práce za využití dronu. Mezi naše obory patří energetika, teplárenství, stavebnictví, věda a výzkum, precizní lesnictví i zemědělství a samozřejmě i klasické služby v oblasti leteckého filmu a videa. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo další informace o naší činnosti.