Inspekce, mapování a pasportizace budov pomocí dronu

Realizujeme zhotovení kompletní pasportizace budovy jak v rámci fotografií pomocí dronů, typicky za použití DJI Mavic 3 T (pokud potřebujeme termokameru) a nebo DJI Mavic 3 Enterprise (pro přesnou fotogrammetrii), tak v rámci mračna bodů, typicky s profesionálním dronem DJI M350 RTK a LIDAR DJI Zenmuse L2. Poradíme si s náročným terénem i těsným průmyslovým prostředím plným nástrah jak pro let, tak pro letovou elektroniku. Typicky úzké prostory, objekty z oceli či železobetonu, nedostupné místa na střechách atp.

Inspekce a zhotovení protokolu pro výškové budovy a komíny často provádíme pomocí dronů řady DJI M30T, nebo DJI M350 RTK (kromě lidaru možné kombinovat také s fotogrammetrickou kamerou DJI P1), díky kterým dokážeme vytvořit jak kompletní foto dokumentaci konkrétního místa, tak celého objektu.

Termografická kontrola obvodové obálky budovy

Pomocí dronu s termovizí dokážeme velmi přesně a rychle vyhodnotit stav obvodové obálky budovy (ve smyslu zjednodušené zkoušky s IR kamerou dle technické normy ČSN EN 13187 – Tepelné chování budov – Kvalitativní určení tepelných nepravidelností v pláštích budov – Infračervená metoda). Díky dronům dokážeme obsáhnout velmi rozlehlé průmyslové areály a s potřebným výškovým nadhledem kvalitně zadokumentovat jejich složité střechy.

Zatékání do plochých střech

Podrobnější popis problematiky zatékání do plochých střech naleznete v rámci popisu naší služby Inspekce zatékání do plochých střech. Problematika zatékání do plochých střech je natolik častá a služba poptávaná, že jsme pro ní vyčlenili samostatnou sekci.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku

Nabízíme: letecké práce za využití dronu. Mezi naše obory patří energetika, teplárenství, stavebnictví, věda a výzkum, precizní lesnictví i zemědělství a samozřejmě i klasické služby v oblasti leteckého filmu a videa. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo další informace o naší činnosti.

pasportizace budovy pro fotovoltaiku

 

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku pomocí poptávkového formuláře – nebo zavolejte na 737 410 213 či napište na info@inspektra.cz

 

Uveďte telefonní číslo, pokud vás můžeme kontaktovat tímto způsobem. Nezapomeňte na editaci předvolby pro telefonní čísla mimo ČR.